Ekologická sportovní kavárna Coffee Break

1333

Že nejde káva a šport dohromady? Ale kdeže.

I ti největší milovníci pohybu si přeci potřebují někdy dáchnout. A právě pro ně by měla vyrůst nová eko kavárna z trendy kontejnerů – místo, kde si můžete setřít pot z čela, ochutnat skvělou kávu a dopřát si moment nerušené relaxace, než zase vyrazíte za dobrodružstvím.

Kavárna Z Kontajnera

Klasické stánky s občerstvením většinou kromě malinovky, rozteklých nanuků nebo zatuchlého turka nic moc nenabízí. Cyklisté, výletníci a víkendoví kolemjdoucí proto musí vzít zavděk druhořadým občerstvením. Jenže podle nás mají nárok na víc!

Společně s inženýrem architektem Karlem Spurným jsme vymysleli ojedinělý koncept, který stojí na recyklovaných přepravních kontejnerech. Ty původně sloužily k lodní dopravě, jenže po dovezení nákladu do cíle se vyhazují a o vysloužilý odpad se nikdo nestará. Je škoda takové kontejnery znovu nevyužít, obzvlášť, když se skvěle hodí jako stavební materiál. Proto se jich chceme chopit a dát jim nový smysl.

sportovni kavarna

 

Voňavá BIO káva, chutné občerstvení a sportovně laděný interiér budou v naší kavárně dostupné úplně pro všechny, včetně handicapovaných osob. Eko projekt navíc počítá s venkovním posezením, servisem kol pro širokou veřejnost i stylovým nábytkem z opracovaného dřeva, aby se návštěvníci cítili přímo jako v přírodě. Plochá střecha nabídne unikátní prostor s výhledem, kde se dá ve slunečných dnech chytat bronz na nábytku z palet.

Comments

comments