Ekologická športová kaviareň Coffee Break

1558
športová kaviareň

Že nejde káva a šport dohromady? Ale kdeže.

Aj tí najväčší milovníci pohybu si predsa potrebujú niekedy oddýchnuť. A práve pre nich by mala vyrásť nová eko kaviareň z trendy kontajnerov – miesto, kde si môžete zotrieť pot z čela, ochutnať skvelú kávu a dopriať si moment nerušenej relaxácie, než zase vyrazíte za dobrodružstvom.

Ekologická športová kaviareň

Klasické stánky s občerstvením väčšinou okrem malinovky, roztečených nanukov alebo zatuchnutého turka takmer nič neponúkajú. Cyklisti, výletníci a víkendoví okoloidúci preto musia byť vďační aj za druhoradé občerstvenie. Lenže podľa nás majú nárok na viac!

Spoločne s inžinierom architektom Karlem Spurným sme vymysleli ojedinelý koncept, ktorý stojí na recyklovaných prepravných kontajneroch. Tie pôvodne slúžili na lodnú dopravu, lenže po dovezení nákladu do cieľa sa vyhadzujú a o vyslúžilý odpad sa nikto nestará. Je škoda takéto kontajnery znovu nevyužiť, obzvlášť, keď sa skvelo hodia ako stavebný materiál. Preto sa ich chceme chopiť a dať im nový zmysel. 

Kaviareň-z-kontajnera

Voňavá BIO káva, chutné občerstvenie a športovo ladený interiér budú v našej kaviarni dostupné úplne pre všetkých, vrátane handicapovaných osôb. Eko projekt navyše počíta s vonkajším posedením, servisom bicyklov pre širokú verejnosť aj štýlovým nábytkom z opracovaného dreva, aby sa návštevníci cítili priamo ako v prírode. Plochá strecha ponúkne unikátny priestor s výhľadom, kde sa dá počas slnečných dní chytať bronz na nábytku z paliet.

Comments

comments